kontakt

© 2019 by Restira

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon

FMB INVEST GRUPP OÜ

Reg. kood: 11417097

KMKR: EE101170444

Mõisavahe tee 3, Jälgimäe küla, 

Saku vald, Harjumaa

 

Fred Anton
juhatuse liige
fred@fmb.ee
+372 52 79 308​

Ahti Anton
juhatuse liige
ahti@fmb.ee
+372 52 45 747​

 

Kvaliteetne, vuugivaba ja veekindel viimistlusmaterjal. Mikrotsement on sobilik kasutamiseks nii seintel kui ka põrandatel ja seda nii märgades ruumides, kuivades ruumides kui ka välitingimustes.

Mikrotsement on mineraalne viimistlusmaterjal, mis annab betooni ja loodusliku kivi meenutava pinnaviimistluse. Mikrotsemendi vastupidavus ja kasutuse efektiivsus annab talle palju eeliseid klassikaliste viimistlusmaterjalide ees. Mikrotsemendi suurimaks eeliseks on vuugivaba pind, mille puhtana hoidmine on äärmiselt lihtne. Mikrotsementi on võimalik paigaldada väga erinevatele aluspindadele näiteks keraamiline plaat, värvitud/krohvitud seinad, tasapinnad.

 

Valmis viimistlus on õhuke 2-3mm, seega sobib see ideaalselt renoveerimiseks. Ei ole vaja lammutada eelnevalt aluspinda ning ei kergita ka oluliselt olemasolevat pinda.

 

Microloggia mikrotsemendi lai värvivalik ja erinevate värvide kombineerimise võimalus annab teile võimaluse ideed lendu lasta ning koostöös meistritega luua endale tõeliselt unikaalne ja kordumatu siseviimistlus. 

Microloggia mikrotsement on mitmekihiline toote süsteem, millega saavutate elegantse ja stiilse viimistluse.

Kogu Microloggia mikrotsemendi tootesüsteem on sertifitseeritud ISO 9001 standardite järgi.